Добова оренда квартир в Чернігів

29 пропозицій

Чернігів, проспект Мира 35
Топ

1-кімнат. квартира

Чернігів, проспект Мира 35

450 Михаил Григорьев

Чернігів
Чернігів - найдавніше місто України. У часи ківського Русі це місто булодругим після Києва! Сьогодні на його території розташовані десятки історичнихархітектурних пам\'яток приваблюють туристів з різних країн світу. Першіісторичні відомості про місто відносяться до 907 року. Є непрямі відомості, щоЧернігів був заснований набагато раніше. Історія міста епічна і цікава. Йогопалили монголи і татари, називали столицею князівства Чернігово-Сіверського,тут шанували язичницьких богів, а пізніше зводили білі церкви, які досьогоднішніх днів захоплюють своєю величчю.
Знаменитий Чернігів древнім городищем, Дитинцем, біля річки Десна.Вдольвнешней стениі донині, гордо стоять стародавні гармати, раніше оборонялимісто від загарбників. Над східною частиною міста височить Болдіна гора, натериторії якої розташовані знамениті Антонієві печери, Троїцький храмовийкомплекс і «альтанка любові», вибудувана на честь приїзду Миколи ІІ дляцарського чаювання. Чи треба говорити, що для  Його Величності вибрали саме мальовниче місце!Але чаювання з різних причин не відбулось, а царська альтанка залишилася.
У Чернігові є декілька двох-і тризіркових готелів. Однак квартираподобово сьогодні один з найбільш зручних варіантів. По-перше, відчуттясвободи. Вам не потрібно підкорятися готельним правилам. По-друге, приватність.Ніхто не помічає, хто і коли до вас приходить. Ви абсолютно незалежні.По-третє, дешевше. Доба в квартирі з якісною сучасною технікою,комфортабельними меблями і дизайнерським ремонтом обійдеться вам удвічідешевше, ніж номер люкс, якість якого може бути сильно нижчезаявленного.Елітние апартаменти подобово або погодинно можна орендувати,наприклад, в районі проспекту Миру, на вулиці Мстиславській. У каталозі квартирна
allflat.com.ua доступни реальні фотографії ірозкішні квартири в потрібному для вас районі міста.
Квартири
щодобово подемократичній вартості, але оснащені скоростним WiFi та іншими благамицивілізації, шукайте в спальних районах міста, наприклад: Масани,Рокосовського, Заз. Вони  розташовані вдеякій віддаленості від центру, але завжди є можливість зручного паркінгу,транспорт в крокової доступності.
Якщо ви на авто також орендувати квартиру під Черніговом. Для любителівзеленого туризму - це кращий варіант. Ви здивуєтеся скільки європейськогонароду приїжджає в невеликі міста Чернігівщини! Відвідайте Козелець, Ніжин,садибу Кочановку, Сокиринський парк, Палац Румянцева-Задунайського у селіВишеньки, яке розташоване поруч із селом Черешеньки. Ось такі милі назви!
А в самому Чернігові життя кипить! Щодня проходить показ вистав у красивомутеатрі, розташованому на центральній площі міста. До
ваших послу три кінотеатри, безліч кафе,ресторанів, музеїв і галерей. Запалити вночі в Чернігові можна в нічних клубах,або здорово провести час в Торговому центрі.
У каталозі на
allflat.com.ua представлени реальні фотографіїквартир. Ви можете зняти квартиру подобово у вигідному для вас місці і звідповідним інтер\'єром. Зверніть увагу на 1-кімнатні квартири-студії, якщо виподорожуєте парою або на самоті. Люди, які цінують комфорт, можуть орендуватиквартиру подобово рівня VIP в історичному центрі в кроці від визначнихпам\'яток.
...